Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Vestergade 14, 8660 Skanderborg info@indes.dk +45 8686 5115
IT bliver simplere. Det sørger vi for, at din it-infrastruktur også bliver.
Tom Indkøbskurv

PEAKOPTICAL / Katalog

Forsiden / PEAKOPTICAL
Viser 1-12 af 12 produkter
PEAKOPTICAL LC/LC MM 1m dplx
Varenr.: PTFMO3-16F
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
På lager
PEAKOPTICAL SC/ PC-LC/ PC Duplex MM
Varenr.: PTFMO4-04F
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: SC
På lager
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex MM
Varenr.: PTFMO4-16F
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
På lager
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex MM
Varenr.: PTFMO4-3-16F
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
På lager
PEAKOPTICAL LC/ PC-LC/ PC Duplex MM
Varenr.: PTFMO4-5-16F
Type: Fiber  -  Connector 1: LC  -  Connector 2: LC
På lager
På lager
PEAKOPTICAL J4859C Compliable
Varenr.: PSFP-24-3311S-12FH
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
På lager
På lager
PEAKOPTICAL SFP-10G-LR comp
Varenr.: PSFP10-2321SF
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager
Viser 1-12 af 12 produkter

Copyright © 2019 InDes A/S